Drukuj

Wyniki XXIII Gminnego Konkursu Przyrodniczo-Ekologicznego Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Osiecznica


 

Dnia 14.05.2018r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Osiecznica odbył się XXIII Gminny Konkurs Przyrodniczo- Ekologiczny. W konkursie udział wzięło 5 szkół podstawowych.

Zadania konkursowe:

- zbiórka baterii

- opowiadanie lub bajka edukacyjna pod hasłem: MOJA EKOZAKRĘCONA RODZINKA

- sprawdzian wiedzy z zakresu ochrony przyrody.

Wyniki konkursu po ocenie i punktacji wszystkich zadań:

TABELA WYNIKÓW Z PRZEPROWADZONEGO XXIII GMINNEGO KONKURSU PRZYRODNICZO- EKOLOGICZNEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

L.P.

NAZWA SZKOŁY

I

III

IV

SPRAWDZIAN WIEDZY

SUMA PKT.

ZAJĘTE

MIEJSCE

 

ZBIÓRKA BATERII

OPOWIADANIE LUB BAJKA EDUKACYJNA

KL. I- III

OPOWIADANIE LUB BAJKA EDUKACYJNA

KL. IV- VI

 

KL. I- III

KL. IV- VI

 

1

SP

ŁAWSZOWA

8

0

11,49

0

34

53,98

V

 

2

SP

 PAROWA

10

10,83

7,66

36

38

102,49

I

 

3

SP

OSIECZNICA

9

15,49

10,66

30

31

96,15

III

 

4

SP

ŚWIĘTOSZÓW

6

7,16

0

31

39

83,16

IV

 

5

SP

TOMISŁAW

7

12,66

15,16

32

35

101,82

II

 

Wyniki zbiórki baterii:

- SP Ławszowa- 40,80 kg.

- SP Osiecznica- 217,25 kg.

- SP Parowa- 141,50 kg.

- SP Świętoszów-  138,50 kg.

- SP Tomisław- 43,10 kg.

Łącznie zebrano 581,15 kg. baterii!

 

Spośród wszystkich uczniów wybrano i nagrodzono najlepszych „zbieraczy” baterii:

 

WYNIKI KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ ZA ZBIÓRKĘ BATERII

 

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

ILOŚĆ ZEBRANEGO SUROWCA

ZAJĘTE MIEJSCE

1

Adrian Trościński

SP Parowa

53 kg.

I

2

Julia Kozina

SP Osiecznica

26 kg.

II

3

Urszula Biercewicz

SP Osiecznica

24,80kg.

III

4

Hanna Dąbrowa

SP Osiecznica

21,50kg.

IV

5

Wiktoria Kużaj

SP Ławszowa

17,80kg.

V

 

Wybrano również najpiękniejsze opowiadania i bajki edukacyjne:

 

Kl. I- III

 

- I miejsce – Wiktoria Parkita/ SP Osiecznica

- II miejsce- Konrad Wojdowski/SP Tomisław

- III miejsce- Dawid Trościński/ SP Świętoszów

 

Kl. IV- VI

 

- I miejsce- Patryk Wolski/ SP Tomisław

- II miejsce- Julia Sziwa/ SP Ławszowa

- III miejsce Wiktoria Szadkowska/ SP Osiecznica

 

Nagrody dla uczestników konkursu ufundowała Gmina Osiecznica.

 

Konkurs oceniała komisja w składzie:

- Arkadiusz Cieślik- podleśniczy Nadleśnictwa Świętoszów

- Eleonora Wilk- pracownik GBP Osiecznica

- Magdalena Knichał- Pracownika Urzędu Gminy Osiecznica