4. Skate-Marathon des Niederschlesischen Waldes. Osiecznica 26.06.2011



 Teilnehmerliste - Insgesamt

 

Nazwisko Imię Wiek* Dystans R.** Drużyna Kraj
Abendroth Werner 52 42 km cycos bicycle racing team DEU
Adam Frank 29 42 km Experts-Race-Team DEU
Adamska Joanna 18 16 km Syców POL
Adamski Jan 28 42 km POL
Adamski Andrzej 52 16 km Syców POL
ALANKIEWICZ ADAM 56 42 km SSW MALTA POZNAŃ POL
Andrzejewski Piotr 31 42 km 4SKATING.PL POL
Baran Krzysztof 35 42 km przegonić Baśkę:) POL
Bartłoszewski Mateusz 16 42 km UKS ZRYW SŁOMCZYN POL
Barylak Piotr 43 42 km KKSW KRAK Rollerblade POL
Becz Paweł 47 42 km Iryd POL
Becz Piotr 43 42 km Iryd POL
Biel Krzysztof 40 42 km Warszawa POL
Bieńkowski Andrzej 57 16 km ITH Inowrocław POL
Biniek Marcin 35 42 km KKSW KRAK Rollerblade POL
Biszczak Roman 60 42 km Jura Skating Częstochowa POL
Biszczak Marek 51 42 km Jura Skating Częstochowa POL
Bock Tilo 35 42 km EV Dresden DEU
Bohnert Rainer 45 42 km SCC Skating Berlin DEU
Book Ansgar 48 42 km SCC Skating Berlin DEU
Borcz Jacek 51 42 km gdansk POL
Borecki Jerzy 67 42 km POL
Borowiak Piotr 39 42 km dogonić Ssw Malta POL
Borowiak Aleksandra 11 2 km dogonić tatę POL
Bräuer Benjamin 20 42 km Skate-Team Görlitz DEU
Bronicki Kamil 29 42 km Team Intersport Polska S.A. POL
Brzegowski Janusz 38 42 km KKSW KRAK Rollerblade POL
Brzezińska Agnieszka 24 42 km - POL
Budek Tomasz 24 42 km Wrocławskie Stowarzyszenie Wrotkarskie "WROLKA" POL
Burzynski Tobiasz 11 2 km Osiecznicz POL
CAŁUS AGNIESZKA 36 42 km POL
Chojnacki Witold 43 42 km lubań POL
Chojnacki Bartosz 19 42 km Ambra-Cekol-Sylpol POL
CHOMIAK MARIUSZ 41 42 km LanserBrzeźno POL
Ciborowska Katarzyna 35 16 km SPEED Jasło POL
Ciborowska Roksana 8 2 km SPEED Jasło POL
Ciborowska Aneta 34 42 km SEBA-SPORT POL
Ciborowski Damian 38 42 km SPEED Jasło POL
Ciborowski Alan 11 2 km SPEED Jasło POL
Ciborowski Sebastian 41 42 km SEBA-SPORT POL
Ciborowski Bastian 15 16 km SEBA-SPORT POL
Ciborowski Natan 12 16 km SEBA-SPORT POL
Ciborowski Itan 6 2 km SEBA-SPORT POL
Cierlik Władysław 50 16 km POL
Ciesielska Joanna 27 42 km 4SKATING.PL POL
Ciężki Paweł 20 42 km SSW MALTA POL
Ćwik Miłosz 9 2 km Ruszów POL
Ćwikowski Rafał 45 42 km POL
Czepukojć Marta 29 16 km Peasants from Outer Space POL
Damek Bogusław 41 42 km Silesia Skating POL
Damek Dawid 13 2 km Silesia Skating POL
Damek Patrycja 9 2 km Silesia Skating POL
DATTA EDYTA 42 16 km POL
Dau Bodo 50 42 km speed-team flaeming-skate DEU
Dawidczak Andrea 50 42 km SCC Skating Berlin DEU
Diab Sabine 48 42 km SV Flaemingskate DEU
Dometzky Antje 45 42 km Berliner TSC DEU
DROZDEK MARCELINA 10 2 km POL
DROZDEK ZUZANNA 10 2 km POL
Drukiewicz Frank 49 42 km SCC Xspeed Team Berlin/Skate-Berlin DEU
DURKACZ ROMEL 54 42 km - POL
Durkacz Marysia 11 2 km POL
Dyczkowski Jerzy 73 42 km Twister POL
Dydowicz Alfred 60 42 km DEU
Dzielski Wojciech 41 42 km KKSW KRAK ROLLERBLAD POL
Dzielski Mateusz 13 16 km KKSW-Roleblade POL
Dziobek Jerzy 52 42 km Optima Skawina POL
Dziobek Krystyna 45 16 km Optima Skawina POL
Ebert Thomas 49 42 km SC DHfK eV Leipzig DEU
Enger Ute 47 42 km Großenhainer RV DEU
Farbis Kamil 6 2 km Bolesławiec POL
Fausek Holger 31 42 km SC DHfK Leipzig DEU
Friese Manuela 42 42 km Speed-Team Flaeming-Skate DEU
Gadecki Sławomir 46 16 km POL
Gadecki Kamil 17 16 km POL
Gadecki Szymon 8 2 km POL
Galuba Marian 48 42 km POL
Gałązka Łukasz 24 42 km WSR Polskater POL
Gałązka Rafał 17 42 km WSR Polskater POL
Gerych Miloslav 73 42 km Ostrava CZE
Ginda Piotr 16 16 km POL
Giza Halina 42 16 km POL
Giza Anna 1 2 km POL
Glamkowska Aleksandra 14 16 km UKS Orlica POL
Glatzel Fred 48 42 km DEU
Goleńska Anna 14 2 km Bolesławiec POL
Goleński Jaś 10 2 km Bolesławiec POL
Goleński Adaś 8 2 km Bolesławiec POL
Goleński Jan 10 2 km Bolesławiec POL
Gorgoń Joanna 36 42 km Amator POL
Grabowska Roksana 14 2 km POL
Grabowska Honorata 6 2 km POL
Grabowski Bartosz 25 42 km Syców POL
Graczyk Piotr 26 42 km KKSW KRAK Rollerblade POL
Grelowski Krzysztof 45 42 km SSW Malta Poznań POL
Grimmmer Hans 74 42 km Rolling Oldeis DEU
Grycman Kazimierz 39 16 km POL
Grządkowska Monika 19 42 km 4SKATING.PL POL
Grzyb Szymon 11 2 km SPEED Jasło POL
GUZENDA Tadeusz 56 42 km SILESIA SKATING POL
Guzowski Marcin 12 2 km Ołobok POL
Gwadera Daniel 21 42 km UKS ZRYW SŁOMCZYN POL
Głogowska Anna 22 42 km 4SKATING.PL POL
Głogowska Maria 55 16 km Czersk POL
Głogowski Krzysztof 55 42 km Czersk POL
Hackert Marek 46 42 km Roller Chojnice POL
Hagemann Sascha 31 42 km TONI CARBONI Racing Team DEU
Hanatschek Thomas 31 42 km Großenhainer RV DEU
Hebdowski Paweł 46 16 km Środa Śląska POL
Hoffmann Thomas 39 42 km SC DHFK Leipzig DEU
Hofmann Ann-Ellinor 22 42 km Großenhainer RV DEU
Hündorf Laura 22 42 km Redvil Leipzig Ladies / SC DHfK Leipzig DEU
Ignaszak Marek 60 42 km KKSW-KRAK POL
Ignaszak Michał 26 42 km WSR Polskater POL
Ignaszak Łukasz 33 42 km WSR Polskater POL
Igłowska Halina 59 42 km KKSW KRAK ROLLERBLADE POL
Ilnicki Piotr 36 16 km POL
Iwanów Paweł 40 42 km e-inwestor.eu POL
Iwanów Tymoteusz 9 2 km POL
Jakubski Radosław 14 2 km Cuprum lubin rollerblade POL
Jakubski Przemysław 39 16 km POL
Jamróz Bolesław 68 42 km POL
Janasik Adam 44 42 km KKSW Krak Rollerblade POL
Janczyk Piotr 47 42 km Amator POL
Janiak Jan Kazimierz 50 42 km POL
Janiak Cezary 49 42 km POL
Janko-Mielcarska Ewa 52 42 km WSR Polskater POL
Jarmużek Marzena 44 42 km bydgoszcz POL
Jaroszuk Kamil 33 42 km Team Intersport Polska S.A. POL
Jasińska Angelika 13 2 km POL
Jendro Stefanie 31 42 km SCC Skating/Georg Degen Race Team DEU
Job Piotr 36 42 km POL
KABZA GRZEGORZ 42 42 km NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL POL
Kanjerski Jerzy 71 42 km POL
Kasperska Justyna 26 42 km nie zrzeszona POL
Kessels Janina 40 42 km SCC Skating Berlin DEU
Kisała Aleksander 41 42 km POL
Kisała Justyna 12 2 km POL
Kisała Grzegorz 9 2 km POL
KISIELEWSKA DOROTA 13 16 km UKS VIKING POL
KISIELEWSKI ARTUR 17 42 km UKS VIKING POL
Klipstein Heiko 42 42 km SCC-Skating/O.B.F.S.T. DEU
Kloß Christiane 39 42 km EV Dresden DEU
Konefał Piotr 66 42 km Oldboys Bolesławiec POL
Kopyt Jan 65 42 km brak POL
Kościański Krystian 11 2 km EM-Skate-Team Görlitz POL
Kościański Konrad 8 2 km EM-Skate-Team Görlitz POL
Kościuk Jakub 18 42 km UKS Orlica POL
Kossira Roland 58 42 km Töppeln DEU
KOWALCZYK MICHAŁ 50 42 km SSW MALTA POZNAŃ POL
Kowalik Paulina 19 42 km UKS Orlica POL
Kowalski Marek 58 42 km Twister POL
Kowalski Paweł 36 42 km Twisters Trójmiasto POL
Krajewski Grzegorz 29 42 km Stowarzyszenie WGR KiS POL
Krawczyk Małgorzata 39 16 km POL
Kremiec Adam 38 42 km Silesia Skating POL
Kremiec Ewa 36 16 km Silesia Skating POL
Krupa Jan 7 2 km Power Rangers POL
Krupa Mikołaj 5 2 km Power Rangers POL
Krystkowiak Jarosław 36 16 km SSW MALTA POZNAŃ POL
Krystkowiak Andrzej 34 42 km SSW MALTA POZNAŃ POL
Krzywinski Ronald 45 42 km Skate-Berlin DEU
Kubiak Sławomir 42 42 km Bydgoszcz POL
Kunze Karen 35 42 km Skate-Berlin DEU
Kustra Robert 26 42 km Ambra-Cekol-Sylpol POL
Kułaga Dominik 29 42 km KKSW KRAK ROLLERBLADE POL
KWiecień Tomasz 26 42 km Bladeville POL
Lange Jens 45 42 km Seed Team Flaeming Skat DEU
Lenk Sophie 18 42 km EV Dresden DEU
Lepa Rafał 36 42 km SILESIA SKATING POL
Leschner Katrin 45 42 km Speed-Team Flaeming-Skate DEU
Lewińska Katarzyna 35 42 km SPORTMANIA.GD.PL POL
Lichota Piotr 44 42 km Jura Skating Częstochowa POL
Lindwedel Daniel 32 42 km Georg Degen Race Team DEU
Lipka Włodzimierz 66 42 km POL
Lydia Neumann 11 16 km EM-Skate-Team Görlitz DEU
Maciukiewicz Wojciech 59 42 km sportima POL
Maciukiewicz Basia 21 16 km sportima POL
Madziarz Martyna 11 2 km Borowe POL
Majewski Piotr 55 42 km nie zrzeszony POL
Malina Aleksandra 27 42 km SCC Skating / Skate-Berlin DEU
Malinowska Katarzyna 30 42 km POL
Marczak Barbara 25 42 km bajaproject.pl POL
Marczak Ewa 49 16 km Poznań POL
Martynek Piotr 25 42 km SSW Malta , Zicoracing POL
Marzahn Jenny 38 42 km Speedskate-Club Meißen DEU
Marzahn Peter 8 2 km Speedskate-Club Meißen DEU
Marzahn Clemens 11 2 km Speedskate-Club Meißen DEU
Masłowski Aleksander 59 16 km Barlinek POL
Matczak Barbara 27 42 km 4SKATING.PL POL
Mazur Marcin 36 42 km Silesia Skating POL
Mazur Waldemar 64 42 km Silesia Skating POL
Mazur Marek 38 42 km SILESIA SKATING POL
MENDAK Magdalena 33 42 km POL
Michajluk Stanisław 41 42 km Polkowice POL
Mikołajczak Krzysztof 40 42 km Gdynia POL
Mikołajczyk Barbara 11 2 km POL
Milewski Paweł 24 42 km KKSW KRAK ROLLERBLADE POL
Miliszewski Aleksander 43 42 km Silesia Skating POL
Mońka Michał 14 16 km Sosnowiec POL
Mońka Maciej 42 42 km Sosnowiec POL
Mosler Christian 42 42 km Speed-Team Flaeming-Skate DEU
Motschenbacher Stefan 31 42 km EV Dresden DEU
Mühler Gisela 54 16 km Skating Family Mittweida DEU
Mühler Gerold 53 42 km Skating Family Mittweida DEU
Mühler Robert 28 42 km Skating Family Mittweida DEU
Muller Hubert 33 16 km Peasants from Outer Space POL
Müller Werner 58 42 km EM Skate Team GR/ZG DEU
Müller Michael 47 42 km Görlitzer Muskelkater DEU
Müller Erik 23 42 km Görlitzer Muskelkater DEU
Mytrofanov Andrey 41 42 km KKSW KRAK ROLLERBLADE POL
Nahler Michael 26 42 km Speed Team Flaeming Skate DEU
NALEWAJKA MARTIN 55 42 km JURA SKATING CZĘSTOCHOWA POL
Neumann Marius 15 2 km EM-Skate-Team Görlitz DEU
Neumann Olaf 41 42 km EM-Skate-Team Görlitz DEU
Niendorf Jessica 17 42 km Speed-Taem Flaeming-Skate DEU
Niendorf Justine 14 16 km Speed-Team Flaeming-Skate DEU
Niewiadomski Adrian 7 2 km Power Rangers POL
Niewiarowski Jarosław 32 42 km 461 POL
Nogal Artur 20 42 km UKS ZRYW SŁOMCZYN POL
Nowaczewski Piotr 40 16 km POL
Nowak Tomasz 44 42 km Silesia Skating POL
Obst Christian 26 42 km SCC Skating Berlin DEU
Obst Susann 24 42 km SCC Skating Berlin DEU
Oehlschläger Carsten 31 42 km Berliner SV 92 DEU
Oficjalska Martyna 17 42 km UKS ZRYW SŁOMCZYN POL
Oleksiewicz Jurek 59 42 km Twister Trójmiasto POL
Olszewska Aleksandra 17 16 km UKS Orlica POL
Olszowska Renat 41 42 km KKSW KRAK ROLLERBLADE POL
Olszowski Henryk 50 42 km KKSW KRAK ROLLERBLADE POL
Osman Fatima 60 42 km SCC Skating Berlin DEU
Pakossnick Gernot 68 42 km SV Kubschütz DEU
Paś Tomasz 36 42 km Pasiol Team POL
Paś Dominik 7 2 km Pasiol Team POL
Pawelec Mirosław 27 42 km Team Intersport Polska S.A. POL
Pawelec Zbigniew 57 42 km Twister POL
Peckmann Michael 50 42 km Speed-Team Flaeming-Skate DEU
Pfeifer Dariusz 45 42 km Silesia Skating/SBD Energetyk Rybnik POL
Pfeifer Anna 44 42 km Silesia Skating POL
Pieszczek Sławomir 41 16 km Jawor POL
Pinis Dorota 47 16 km POL
Pinis Hanna 10 2 km POL
Pinis Wienczysława 24 16 km POL
Plich Krzysztof 30 42 km KKSW KRAK ROLLERBLADE POL
Polak Dariusz 40 42 km Boleslawiec DARKOS LUCKY RIDER POL
Poniecki Jan 64 42 km KB Lupus Syców POL
Posadowski Kazimierz 56 42 km POL
Pradela Adam 45 16 km POL
PRZEGOŃ ADRIAN 8 2 km POL
Przybylski Grzegorz 43 42 km SSW MALTA POZNAŃ POL
Puchalska Ewa 52 42 km murena polkowice POL
Puchalski Bogdan 55 42 km murena polkowice POL
Quinger Falko 25 42 km EV Dresden DEU
Rannacher Jörg 43 42 km Großenhainer RV DEU
Rogiewicz Sylwia 31 42 km 4SKATING.PL POL
Rohleder Jan 23 42 km EM Skate-Team Görlitz DEU
Romanowicz Andrzej 44 16 km - POL
Rosner Rene 45 42 km Einziger Speedskater Markersdorf DEU
Rudorff Hans-Georg 63 42 km BTSC / Rolling Oldies DEU
Rył Krzysztof 8 2 km POL
Saczuk Wojciech 45 42 km POL
Sadowski Wojciech 47 42 km POL
Salata Marek 34 16 km Jawor POL
Schilling Uwe 51 16 km SCC Skating Berlin DEU
Schlauch Roland 44 42 km Skate-Berlin DEU
Schlotte Bernd 69 42 km Speedteam Flämingskate DEU
Scholz Maximilian 16 16 km EM Skate- Team Görlitz DEU
Schoop Heinrich 75 42 km SCC Skating Berlin DEU
Siebert Piotr 46 42 km SSW Malta Poznań POL
Sikora Sławomir 36 42 km Jura Skating Częstochowa POL
Sitkowski Tomasz 45 42 km POL
Skura Przemysław 26 16 km Gryfów Śląski POL
Śliwa Anna 23 42 km POL
Smoła Wiktoria 12 2 km Kliczków POL
Soczomski Mirek 45 16 km Edi Team Zgorzelec POL
Sokolowski Marek 47 42 km POL
Sonnek Marcin 25 42 km Syców POL
Sonnek Zenon 55 42 km Syców POL
Sopart Józef 45 42 km POL
Spieß Wolfgang 65 42 km SCC Skating Berlin DEU
Spiller Solveig 33 42 km Skate-Berlin DEU
Stankowski Maciej 53 42 km POL
Stendal Manuela 39 42 km Berliner Tsc DEU
Storch Cornelia 31 42 km SCC Skating/Skate-Berlin DEU
SUBOCZ JÓZEF 51 42 km LEŚNICZÓWKA POL
Syguła Marek 60 42 km Bolesławiec POL
Szczepaniak Wojciech 65 16 km POL
Szmyt Rafał 20 42 km KKSW KRAK Rollerblade POL
Szocińska Maja 13 16 km MAJA - LUCKY RIDER POL
Szocińska Joanna 19 16 km ASIA - LUCKY RIDER POL
Szociński Grzegorz 40 42 km GRGUR - LUCKY RIDER POL
Szubka Paweł 23 42 km Team Intersport Polska S.A. POL
Szymanski Jan 22 42 km kksw krak POL
Tarkowska Dagmara 35 42 km SPORTMANIA.GD.PL POL
Terpe Eyk 50 42 km Großenhainer RV DEU
Trobisch Uwe 38 42 km SV Guhrow 1912 e.V. DEU
Trojnar Agata 9 2 km Silesia Skating POL
Trojnar Karol 8 2 km Silesia Skating POL
Trojnar Marteczka 40 16 km Silesia Skating POL
Tyranowski Rafał 39 42 km BLUE TEAM POZNAŃ POL
Vašek Petr 40 42 km Inlajn.cz CZE
Velkoborsky Milos 56 42 km Ostrava CZE
Von Danckelman Sven 41 42 km Skiclub Cottbus DEU
Wagner Nadja 26 42 km SCC DEU
Walich Maciej 22 42 km KKSW KRAK ROLLERBLADE POL
Walkusz Radosław 29 16 km KKSW KRAK ROLLELBLADE POL
Wasyliszyn Daniel 33 42 km POL
Weise Lutz 47 16 km EM-Skate-Team Görlitz DEU
Weise Ramon 11 16 km EM-Skate-Team Görlitz DEU
Weisman Marcin 39 42 km Silesia Skating POL
Weisman Wiktoria 10 2 km Silesia Skating POL
Weisman Monika 8 2 km Silesia Skating POL
Weisman Izabela 39 16 km Silesia Skating POL
Weisman Izabelka 39 16 km Silesia S POL
Weisman Marcin Paweł 39 16 km Silesia Skating POL
Wiedemann Jörg 43 42 km Speed-Team Flaeming-Skate DEU
Wielgat Rafał 39 42 km Jura Skating Częstochowa POL
Wierzoch Janot 33 42 km SCC / Georg Degen Race Team DEU
Wilczyńska Martyna 22 42 km Wałcz POL
Wilczyński Mirosław 48 42 km Wałcz POL
Wilkowska Anna 38 42 km SPORTMANIA.GD.PL POL
Witek Grzegorz 44 42 km KKSW KRAK Rollerblade POL
Wódkowski Mirek 26 42 km POL
Wrona Jacek 47 42 km KKSW KRAK ROLLERBLADE POL
Wunderlich Roland 49 42 km RSV Blau-Weiß Gera DEU
Wunderlich Chris 17 42 km RSV Blau-Weiß Gera DEU
Zadworna Magdalena 28 42 km KKSW KRAK ROLLELBLADE POL
Zapolnik Dominik 31 42 km Twister Trójmiasto POL
Zawada Kazimierz 65 42 km POL
Zawadzki Tomasz 47 42 km POL
Żdan Izabela 11 2 km Cuprum Lubin POL
ZEMUŁA Zbigniew 57 42 km KKSW Kraków POL
Ziesecke Thomas 46 42 km Berliner TSC / Skate-Berlin DEU
Zoremba Jan 58 42 km Tarnowskie Góry POL
Żukowski Adam 35 42 km WSR Polskater POL
Zych Michał 10 2 km Voodoo POL
Łaski Anna 27 16 km Silesia Skating POL
Łaski Łukasz 6 2 km Silesia Skating POL

* Wiek uczestnika w dniu zawodów

** Okres rejestracji:

 
 do 30 maja
 
 do 21 czerwca
 
 26 czerwca w dniu zawodów

Patronat Medialny

Muzyczne Radio
Piastowska
Istotne Informacje

Sponsorzy

Osiecznica
PKO
Polski Związek Sportów Wrotkarskich
PZU
Planet LED
Kwisa
Winogradow
TOP-Sport
Domrzalski
Noble Bank